GameMax Gamer Gmx-Af12x
Fan Cooler Gamemax Pc/gamer 120mm Rgb Gmx-af12x
Fan Cooler Gamemax de 12cm Rgb Gaming
Model GMX-AF12X
Fan Dimension (L x W x H) 120 x 120 x 25mm
Fan Speed 1100 rpm
Fan Starting Voltage 6V
Rated Voltage 12 V
Rated Current 0.27±0.3A
Power Consumption 3.24 W
Connector Type Molex + 3pin
Air Pressure 1.08mmH2O
Air Flow 24.8CFM
Fan Noise Level 23.7dBA
Bearing Type Sleeve Bearing
MTBF (Mean Time Before Failure) 40000 hrs.
Garantía del vendedor: 6 meses
Model GMX-AF12X
Fan Speed 1100 rpm
Fan Starting Voltage 6V
Rated Voltage 12 V
Rated Current 0.27±0.3A
Power Consumption 3.24 W
Connector Type Molex + 3pin
Air Pressure 1.08mmH2O
Air Flow 24.8CFM
Fan Noise Level 23.7dBA
Bearing Type Sleeve Bearing
Garantía del vendedor: 6 meses
| Marca | GameMax |
| Línea | Gamer |
| Modelo | Gmx-Af12x |
| Formato de venta | Unidad |
| Color Del LED | RGB |
| Tipo de producto | Cooler |
| Componente compatible | Gabinete |
| Tipo de refrigeración | Aire |
| Tamaño del ventilador | 120 mm |