Tienda oficial
Tekcenter
Dahua
Camara Ip Domo Dahua Hdpw1431r1p-zs - 4mp Vf Motorizada 2led
Envío gratis a todo el país
· 4MP, 1/3” CMOS image sensor, low illuminance, high image definition
· Outputs 4MP (2560 × 1440) @25/30 fps, and supports max. 4MP
(2688 × 1520) @20 fps
· H.265 codec, high compression rate, ultra-low bit rate
· Built-in IR LED, max. IR distance: 35 m
· ROI, SMART H.264+/H.265+, flexible coding, applicable to various
bandwidth and storage environments
· Image Rotation, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digital watermarking,
applicable to various monitoring scenes
· Abnormality detection: Motion detection, video tampering, no SD
card, SD card full, SD card error, network disconnection, IP conflict,
illegal access, voltage detection
· Supports max. 256 GB SD card
· 12V DC/PoE power supply
· IP67 protection
Garantía del vendedor: 2 meses
· Outputs 4MP (2560 × 1440) @25/30 fps, and supports max. 4MP
(2688 × 1520) @20 fps
· H.265 codec, high compression rate, ultra-low bit rate
· Built-in IR LED, max. IR distance: 35 m
· ROI, SMART H.264+/H.265+, flexible coding, applicable to various
bandwidth and storage environments
· Image Rotation, WDR, 3D NR, HLC, BLC, digital watermarking,
applicable to various monitoring scenes
· Abnormality detection: Motion detection, video tampering, no SD
card, SD card full, SD card error, network disconnection, IP conflict,
illegal access, voltage detection
· Supports max. 256 GB SD card
· 12V DC/PoE power supply
· IP67 protection
Garantía del vendedor: 2 meses
| Formato de venta | Unidad |
| Marca | Dahua |
| Línea | 1431 |
| Modelo | motorizada |
| Tipo de cámara de vigilancia | Domo |
| Calidad de resolución | 4MP |
| Lugares de montaje | Pared, Poste, Techo |
| Tipos de conexiones | IP |
| Locaciones de la cámara | Interior, Exterior |
| Campo visual | 120 |
| Es motorizada | |
| Tipo de movimiento | Pan and tilt |
| Con visión nocturna | |
| Temperatura mínima soportada | 1 °C |
| Temperatura máxima soportada | 60 °C |
Video
| Tipo de resolución | Full HD |
Conectividad
| Conectividad | IP |
| Diámetro del lente de la cámara | 36 cm |




